Kategórie
Mužské problémy

5 tipov, ako zaručene uspokojiť ženu

Ženské telo funguje inak ako mužské, čo platí najmä v oblasti sexuality. Zatiaľ čo mužom najčastejšie stačí stimulácia počas penisovovaginálneho styku, dámy potrebujú na dosiahnutie orgazmu oveľa viac. Aké techniky vám teda môžu pomôcť dosiahnuť lepší sexuálny život a uspokojiť vašu ženu?

Štatistiky sú jasné. Zatiaľ čo muži dosiahnu orgazmus takmer vždy, ženy po pohlavnom styku často končia neuspokojené. Predovšetkým preto, že bežná penetrácia často nestačí na to, aby dosiahli vyvrcholenie (Konkrétne len asi 18,4 % žien dosiahne vyvrcholenie).

Mnohé z nich nechcú mužom ublížiť, preto pravidelne predstierajú falošné vyvrcholenie. Z dlhodobého hľadiska to však môže viesť k nespokojnosti s ich sexuálnym životom a k jeho citeľnému zníženiu. Na druhej strane sa niektoré ženy snažia komunikovať svoje potreby, ale ich požiadavky sa nie vždy stretávajú s primeranou reakciou.

Ako teda zlepšiť svoj prístup, aby vaša žena vyvrcholila čo najčastejšie a považovala vás za aktívneho a vnímavého milenca?

uspokojenie ženy

Nesexuálna intimita

V prvom rade je veľmi dôležité pochopiť, aký je váš vzťah k intimite. V súčasnosti je pomerne rozšírený názor, že muži vyhľadávajú sex predovšetkým na prehĺbenie intimity a lásky. Ale kde nič nie je, ani smrť neberie. Je dôležité neustále udržiavať spojenie medzi dvoma ľuďmi prostredníctvom nesexuálnej intimity, ktorá zahŕňa dotyky, bozky a objatia. Bez toho, aby tieto činnosti museli zakaždým viesť k sexu. Zistíte, že ak sa začnete dotýkať počas dňa a nebudete mať potom na niečo chuť, frekvencia erotických hier sa s najväčšou pravdepodobnosťou čoskoro zvýši.

Zodpovednosť a pomoc

Ženy majú oveľa menšiu chuť na sex, keď sú prepracované a majú pocit, že sa musia postarať úplne o všetko. (Dokonca aj dospelý muž, ktorý by pri troche snahy dokázal veľa urobiť sám.) Toto dodatočné napätie môže tiež prispieť k tomu, že ženy ťažšie dosahujú uspokojenie. Ak teda naozaj chcete zlepšiť svoj sexuálny život, nenechajte si ukladať úlohy a aktívne si všímajte činnosti, ktoré je dôležité robiť. A potom sa uistite, že aspoň niektoré z nich urobíte. Nemusí to byť nič náročné. Sexi je vyniesť odpadky bez vyzvania, skontrolovať, či v chladničke nie sú potraviny s uplynutou lehotou spotreby, alebo možno pozbierať a umyť špinavý riad. Zároveň však tieto rutinné povinnosti nevnímajte ako automatický nárok na sex.

Predohra

Ženská sexualita je do veľkej miery o správnej nálade, preto si doprajte dostatok predohry, ktorá môže začať už ráno. Dajte svojmu náprotivku najavo, že je horúci a že na neho myslíte. Snažte sa tiež budovať napätie, ktoré vyvrcholí počas večera. Počas sexuálnej aktivity sa uistite, že žena je na pohlavný styk dobre pripravená.

Vzhľadom na to, že oveľa väčšie percento žien (presne 36,6 %) uprednostňuje na dosiahnutie orgazmu stimuláciu klitorisu, nie je na škodu zaobstarať si niekoľko sexuálnych hračiek a vyskúšať orálny sex. Keďže po orgazme zvyčajne dochádza k náhlej strate energie, je spravodlivé, aby žena počas predohry najprv dosiahla vyvrcholenie a až potom pokračovala v klasickom penilno-vaginálnom styku.

Neberte to ako kritiku

Keď vám žena povie, že na dosiahnutie orgazmu od vás potrebuje niečo konkrétne, alebo siahne po erotickej hračke, aby mohla po styku vypustiť paru (za predpokladu, že to nedokáže inak), neberte to ako kritiku. A už vôbec nehovorte žene, že nejaká technika fungovala na všetky vaše predchádzajúce sexuálne partnerky. Po prvé, nemusí to byť pravda a vyvrcholenie mohlo hrať na vás. Po druhé, každá žena je iná a na dosiahnutie orgazmu potrebuje iný prístup.

Namiesto toho si tieto informácie vypočujte a skúste s nimi pracovať počas erotickej hry. Možno žena potrebuje iný uhol prieniku, inú rýchlosť, tlak počas manuálnej stimulácie, extra dávku lubrikačného gélu, aby sa zabránilo treniu, použitie erotickej hračky atď. Niektorým ženám tiež nemusí vyhovovať spôsob, akým pristupujete k stimulácii prsníkov, alebo môžu vyžadovať stimuláciu niektorých svojich tajných erotogénnych zón.

Skúste sa na to pozrieť ako na manuál toho, čo funguje pre vašu manželku. Uľahčí to dosiahnutie dobrého výsledku a zvýši pravdepodobnosť, že uspokojivý sex s vami spôsobí, že vaša žena bude chcieť s vami spať častejšie.

ako na ženský orgazmus

Pevná a dlhotrvajúca erekcia

Hoci mnohé ženy uprednostňujú predovšetkým stimuláciu klitorisu, mnohé si vôbec nevedia predstaviť sex bez penetrácie. Preto je dôležité zabezpečiť pevnú erekciu. Dobrým tipom v tomto smere je dlhodobé užívanie prírodného výživového doplnku s bylinkami a ďalšími látkami, ktoré podporujú prekrvenie intímnych partií a prispievajú k uspokojivému sexuálnemu životu.

Medzi látky, ktoré by ste mali v zložkách hľadať, patria predovšetkým L-citrulín, L-arginín, ženšen, kotvičník zemný, maca peruánska a šafran siaty.

⚖️ Porovnanie: TOP 7 prípravkov na erekciu

najlepšie lieky na erekciu
  • účinnosť jednotlivých prípravkov na tvrdú erekciu, zvýšenie libida a predĺženie sexuálnej výdrže
  • aký prípravok je vhodný, aké má vedľajšie účinky a kedy začne účinkovať
  • skúsenosti a spokojnosť s užívaním u ostatných ľudí
  • porovnanie cien za dennú dávku

naposledy aktualizované 05/2024

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *