Kategórie
Veľkosť penisu

Priemerná veľkosť penisu, aneb koľko stačí?

Penis je jedným z najdôležitejších atribútov mužstvo. Vzhľadom k pánskej súťaživosti preto nie je žiadnym prekvapením, že dochádza k jeho častému porovnanie. Existuje ale nejaká ideálna veľkosť penisu? A je nejaký spôsob, ako ten váš spoľahlivo a bezpečne zväčšiť?

Ľudské sexuálne znaky sa zdôrazňovali už v dávnych kultúrach. Dôkazom tohto tvrdenia môžu byť ranná umelecké diela, ktorá bola populárna naprieč celým svetom. (Stačí si spomenúť na věstonická venuša, krétsku hadiu bohyňu alebo indickú a ázijskú keramiku a maľby.) Dá sa teda celkom bezpečne povedať, že na nich ľuďom záležalo už od počiatku vekov.

Čo si ale budeme rozprávať. Aj keď veľkosť nijako neovplyvňuje funkciu, v súčasnej spoločnosti platí, že čím väčšie, tým lepšie. Pretože ide ale o vec, ktorú možno svojim snažením len veľmi ťažko ovplyvniť, prirodzená genetická výbava vzbudzuje (ešte v kombinácii so spoločenskými stereotypy) v menej vybavených mindráky.

Preto sa v nasledujúcich niekoľkých sekciách pozrieme na to, aká je priemerná dĺžka penisu u nás a vo svete. A aj na pár ďalších vecí, ktoré by vás mohli zaujímať.

průměrná velikost penisu

📈 Priemerná veľkosť penisu

Nebudeme si nič nahovárať. Každý druhý dnes sleduje porno. A v ňom nadmerne vyvinuté mužov, ktorí sú schopní do toho búšiť aj niekoľko hodín v kuse. Aj keď všetci tak nejako v hĺbke duši vieme, že je to len rozprávka, ktorá nemá s reálnym životom nič spoločné, u menej odolných jedincov môže ísť o spúšťač odchýlok od normálneho stavu.

To znamená, že začnú nadhodnocovať veľkosť svojho penisu, alebo sa naopak začnú utápať v depresiách. Prípadne sa vydajú hľadať všemožné cesty, ako svoj penis zväčšiť. Čo môže byť v niektorých prípadoch aj životu nebezpečné. (O tom si však povieme o pár sekcií ktorej.)

Priemerná dĺžka penisu v ČR

Teraz si trochu posvietime na to, aká je priemerná dĺžka penisu v SR. Ak by sme mali súdiť z dostupných štatistických dát, tak si v tejto oblasti Česi, Moravania a Slezania vedú nad očakávanie dobre. Priemerná dĺžka penisu v Českej republike (v stoporenom stave) sa pohybuje medzi 14-16,5 cm. Za obvyklý priemer sa potom považuje 15,5 cm.

🌍 Priemerná dĺžka penisu vo svete

Keď hovoríme, že si naši muži vedú v porovnaní s inými štátmi dobre, znamená to, že sú najväčšie? To iste nie. Skúste si však predstaviť, že v Číne a Japonsku majú muži 10,9 cm, vo Vietname 11,4 cm, vo Fínsku 13,7 cm a v USA 12,9 cm! Podobne, ako sme na tom my sú Švédi s priemernou dĺžkou 14,7 cm, Dáni s 15,2 cm a Belgičania s 15,7 cm. Lepšie ako my sú potom muži v Kongu s 18 cm, Venezuele sa 17 cm a Ekvádore sa 17,5 cm. To predsa nie je tak zlé. Alebo áno?

délka penisu

Koľko cm stačí?

Hoci si rad pánov myslí, že ženy túžia po mužoch s väčším penisom, nie je to zas až tak úplne pravda. Keďže aj veľkosť tiel jednotlivých žien sa dosť rôzni, nemožno jednoznačne vyhlásiť nejaký penis za absolútne nedostatočný. (Ak áno, tak ide o naozaj extrémne prípady, kedy mužské (stoporené) prirodzenie meria hlboko pod 10 cm. Což nezažíva skoro nikto.) 

Keby ste sa pýtali žien, väčšina z nich vám povie, že skôr ako na dĺžke im záleží na šírke penisu, ktorá je u každého muža čisto individuálna. Tiež by vám potvrdili, že styk s nadmerne vybaveným partnerom môže byť veľmi nepríjemný a bolestivý. A tým pádom nezriedka aj nemožný.

💡 Najlepšie spôsoby zväčšenie penisu

Ak sme vás predošlými riadky nepresvedčili o tom, že na veľkosti vášho penisu v skutočnosti až tak nezáleží, prinášame vám niekoľko tipov, ako ho môžete (dokonca aj opticky) zväčšiť. Dávajte ale veľký pozor na to, aby ste neuverili podvodníkom, alebo pochybným spoločnostiam bez povolenia / akreditácie. Okrem toho, že im dáte napospas svoje nádobíčko vás užívanie nevhodných prípravkov môže v extrémnych prípadoch pripraviť o život.

malý penis

Ak sa nechcete do niečoho podobného púšťať a stačí vám len to, že bude penis vyzerať opticky trochu väčšie, začnite sa holiť. (Skutočne to pomáha.) Prípadne investujte financie do (často vysmievaný) vákuovej pumpy. Len dávajte pozor, aby sa vám častým zväčšovaním nepoškodila toporivé telieska. V naozaj raritných prípadoch možno prerobiť aj operatívny zákrok.

Záver

To, ako veľmi budete spokojní s dĺžkou svojho penisu záleží na tom, ako máte radi sami seba. Ak má váš penis priemernú (ale pokojne aj mierne podpriemernú dĺžku), ale bez problému funguje, nie je dôvod, prečo by ste sa mali nejako znepokojovať.