Kategórie
Problémy s erekciou

Tipy, ako lepšie prekrviť penis a zlepšiť erekciu

Erekcia rozhodne nie je taká automatická, ako si mnohí ľudia myslia. V prípade, že zlyhá, môže byť na vine nedostatočné prekrvenie penisu, ktoré bráni jeho dobrej a dostatočne dlhej erekcii. Zaujíma vás, ako lepšie prekrviť penis? V tom prípade pokračujte v čítaní nášho dnešného článku.

Sex je neoddeliteľnou súčasťou ľudského života. Keďže medzi jeho hlavné účely patrí reprodukcia, podpora intimity medzi partnermi a znižovanie stresu, je pochopiteľné, že ho chceme mať čo najviac.

Hoci sa ženy často spomínajú v súvislosti s nedostatkom chuti na sex, tento problém sa netýka ani mužov. Pre nich to môže byť o to horšie, že mnohí veria, že by mali byť pripravení na sex kedykoľvek a kdekoľvek. (A v ideálnom prípade by mali byť schopní udržať si erekciu takmer celú noc.) Ak z akéhokoľvek dôvodu nedokážete splniť tento spoločenský štandard, môže sa to odraziť na vašom sebavedomí.

Dá sa s tým niečo robiť?

prekrvenie penisu erekcia

Ako prekrvenie penisu ovplyvňuje erekciu?

Aj keď ste o tom možno nikdy predtým neuvažovali, prietok krvi do penisu je počas erekcie veľmi dôležitý. Počas erekcie sa tepny rozširujú, čo vedie k väčšiemu prívodu krvi do penisu. Keď sa tak stane, penis zväčší svoj objem a stvrdne. Následne sa žily stiahnu, čo umožní, aby krv zostala v penise a mohlo dôjsť k aktu bez toho, aby sa penis opäť rýchlo ochaboval.

Ak je teda penis nedostatočne prekrvený alebo krv opäť rýchlo odtečie, môže to mať negatívny vplyv na silu a dĺžku erekcie, a tým aj na kvalitu vášho partnerského života.

4 tipy, ako prekrviť penis

tipy ako prekrviť penis

Doplnky stravy na erekciu

Možno si budete ťukať na hlavu, ale toto riešenie sa naozaj oplatí brať vážne. Kvalitné výživové doplnky na podporu libida, erekcie a sexuality často obsahujú bylinky a látky prírodného pôvodu, ktoré majú pozitívny vplyv na erekciu, hladinu energie a chuť na milovanie.

V ich zložení hľadajte viacero zložiek, ktoré sa navzájom podporujú. Nemôžete sa pomýliť s týmito zložkami a bylinami – L-arginín, L-citrulín, maca peruánska, šafran siaty, ženšen pravý a kotvičník zemný.

Jedálniček

Okrem toho by vo vašej strave nemali chýbať zložky, ktoré sú spojené s prekrvením tkanív. Môžete vyskúšať cesnak, škoricu, cibuľu, kvalitnú tmavú čokoládu, štipľavú papriku, citrusové plody a ďalšie.

Cvičenie

Hoci sa to môže zdať nesúvisiace, pravidelná fyzická aktivita má tiež pozitívny vplyv na prietok krvi penisom. Z tohto dôvodu je dobré začať behať, chodiť do posilňovne alebo hrať kolektívne športy. Môžete však vyskúšať aj iné bežné cvičenia.

Zdravá hmotnosť

Zdravá hmotnosť je tiež veľmi dôležitá pre normálnu erekciu. Nadváha je jedným z rizikových faktorov erektilnej dysfunkcie. Súvisí aj s rizikom vzniku vysokého krvného tlaku, cukrovky a ďalších civilizačných ochorení, ktoré môžu negatívne ovplyvniť vašu erekciu. Ak sa však začnete zdravo stravovať, začnete cvičiť a budete mať dostatok spánku, čoskoro by sa to malo začať prejavovať na vašej hmotnosti.

⚖️ Porovnanie: TOP 7 prípravkov na erekciu

najlepšie lieky na erekciu
  • účinnosť jednotlivých prípravkov na tvrdú erekciu, zvýšenie libida a predĺženie sexuálnej výdrže
  • aký prípravok je vhodný, aké má vedľajšie účinky a kedy začne účinkovať
  • skúsenosti a spokojnosť s užívaním u ostatných ľudí
  • porovnanie cien za dennú dávku

naposledy aktualizované 05/2024

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *