Kategórie
Prípravky na erekciu

Najlepšie erotické pomôcky aneb ako urobiť sex zábavnejším

Väčšina ľudí začína so sexom v puberte a pokračuje v ňom až do vysokého veku. Aj keď existuje nespočetné množstvo sexuálnych polôh, ktoré môžete vyskúšať, s najväčšou pravdepodobnosťou skončíte pri niekoľkých najbežnejších, ktoré môžu z vášho milovania urobiť rutinu. Keďže to môže byť po čase dosť nudné, pozrime sa na erotické pomôcky, ktoré môžete vyskúšať počas vašich hrátok.

Hoci niektorí ľudia milujú rezeň a sviečkovicu, ak by ich jedli každý deň, pravdepodobne by ich tieto jedlá čoskoro omrzeli. To isté platí aj o sexe. Ak každý druhý deň vykonávate tie isté kúsky, je len otázkou času, kedy z vašej postele vyprchá počiatočná iskra.

Okrem toho klasický sex nemusí byť vždy cestou k dosiahnutiu orgazmu. Svoje o tom vedia ženy, ktoré oveľa viac stimuluje stimulácia klitorisu. A potom sú tu muži, ktorí majú problém dosiahnuť erekciu alebo niekde vo vnútri cítia, že ich partnerka už nie je taká príťažlivá ako kedysi. (A tak chcú hľadať sexuálnu stimuláciu inde.)

Či už ste spolu rok alebo dvadsať rokov, vôbec nie je na škodu pozvať si do spálne niekoľko sexuálnych hračiek, ktoré sa nebudete báť používať.

Sexuálne pomôcky pre ženy u mužov

Sexuálne pomôcky pre ženy

Zo zrejmých dôvodov majú ženy pri výbere erotických pomôcok oveľa väčší výber. Keďže však mnohé ženy dosahujú orgazmus oveľa ťažšie ako muži, pravdepodobne to vôbec nie je na škodu, pretože si lepšie uvedomujú svoje preferencie a reakcie svojho tela, vďaka čomu sú v erotickej oblasti aktívnejšie a spokojnejšie.

Ženy môžu vyskúšať napríklad:

  • Venušine guličky (ktoré sa dokonca považujú za zdravotnú pomôcku, pretože pomáhajú posilňovať svaly panvového dna po pôrode atď.)
  • Klasické vibrátory (ktoré sa vyrábajú v rôznych veľkostiach a prevedeniach)
  • Dildá (ktoré sa zvyčajne nevyberajú)
  • Análne kolíky

Potom existuje aj špeciálna skupina pomôcok, ktoré vyvíjajú vákuový tlak na klitoris, čo by malo uľahčiť dosiahnutie orgazmu. Okrem toho sa mnohé z týchto pomôcok dajú použiť aj na penetračný styk.

Sexuálne pomôcky pre mužov

Medzi najznámejšie mužské erotické pomôcky patria umelé vagíny (ktoré sú v spoločnosti tak trochu stigmatizované), nafukovacie panny a erekčné krúžky, ktoré majú celkom dobrú povesť (niektoré z nich dokonca dokážu vibrovať.) Majte však na pamäti, že pri erekčnom krúžku musíte dbať na dĺžku nosenia, správnu veľkosť a materiál. (Čo vieme určite, je, že nikto nechce mať agresívny rozrušovač pár milimetrov od svojej pýchy).

Muži môžu siahnuť aj po análnych kolíkoch (ktoré stimulujú prostatu) a vákuových pumpách.

Erotické pomôcky pre páry

V poslednom čase sa vyrábajú aj špeciálne erotické pomôcky pre páry. Môžete napríklad siahnuť po párových vibrátoroch. Ak sa venujete BDSM (alebo to len chcete vyskúšať), môžete mať dokonca sadu pripínacích penisov.

Môžete však používať aj erotické pomôcky toho druhého. Muži si tak môžu vyskúšať, aké je to stimulovať penis vibračným vajíčkom a podobne. Predstavivosti sa medze nekladú.

erotické hračky pre páry

Čo ďalšie zlepší váš sexuálny život?

Ak vaša erekcia a chuť na sex už nie je to, čo bývala, vyskúšajte dlhodobé užívanie prírodných doplnkov na erekciu, ktoré obsahujú bylinky a iné látky, ktoré majú pozitívny vplyv na sexualitu, erekciu a jej trvanie.

V ich zložení hľadajte:

A ďalšie.

V neposlednom rade vám pomôže, ak odhodíte hanbu a budete viac komunikovať. Nie je hanba povedať to tak, ako to chcete. Takisto nie je hanba vyskúšať niečo nové, aj keď si na to treba zvyknúť.

Ale keď tieto dvere otvoríte, uvidíte, že sa už nebudete chcieť vrátiť k obyčajnej klasike. Zaručujeme vám to.

⚖️ Porovnanie: TOP 7 prípravkov na erekciu

najlepšie lieky na erekciu
  • účinnosť jednotlivých prípravkov na tvrdú erekciu, zvýšenie libida a predĺženie sexuálnej výdrže
  • aký prípravok je vhodný, aké má vedľajšie účinky a kedy začne účinkovať
  • skúsenosti a spokojnosť s užívaním u ostatných ľudí
  • porovnanie cien za dennú dávku

naposledy aktualizované 05/2024

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *