Kategórie
Bylinky

Prírodná podpora potencie: Vyskúšajte tieto 4 bylinky

Keby nám chýbalo libido, potom by sme zrejme neboli schopní a dokonca ani ochotní zúčastniť sa milostných hrátok s náprotivkom. Čo by bola veľká chyba, ktorá by viedla k tomu, že by sme krátko po svojom rozvoji úplne vymreli. Keď sa na to pozrieme menej vedecky, potencie a z nej plynúce sex nám prináša uvoľnenie a radosť. Čo keď ale potrebuje trochu podporiť? Ktoré bylinky na potenciu pomôžu?

Sexualita je prirodzená a žiaduce. Veď bez nej by tu nikto z nás nebol! Problém je ale v tom, že s postupujúcim vekom môže chuť na milostné vyvádzanie klesať. Čo sa nemusí vždy stretnúť s pochopením. Predsa len, všetci tak nejako očakávame, že budeme sexuálne aktívny aj vo vysokom veku.

Ako sa ale prinútiť robiť niečo, čo vás skôr bavilo, keď dnes nemáte na nejaké posteľové výkony ani pomyslenie? To je otázka. Niekto sa kvôli tomuto rozporu cíti zle a s nikým o týchto problémoch nehovorí. (A celkom právom, pretože nízke libido u mužov často vnímame ako zlyhanie.) Iní sa zase spoliehajú na modrej pilulky, ktoré im predpíše lekár. Prípadne sa snaží experimentovať s rôznymi prípravkami a preparáty, ktoré nemajú zaistenú vôbec žiadnu účinnosť. (A často ani bezpečnosť.)

Pokiaľ už ste z tohto maratónu bez výsledku unavení, skúste prírodné lieky na potenciu, ktoré predstavujú bylinky.

prírodné lieky na potenciu

Ako podporiť potenciu?

Ak nemáte chuť na sex, nemusí za tým byť starnutia, ktoré sprevádza pokles testosterónu. A dokonca ani choroba. Veľa vecí totiž začína v hlave. Skúste sa preto zamyslieť nad tým, či aktuálne neprechádzate zlým životným obdobím, počas ktorého cítite úzkosti, depresie alebo zvýšenú úroveň stresu. Ak znie vaša odpoveď kladne, skúste meditovať, ubrať zo svojich pracovných povinností a viac sa venovať tomu, čo vás napĺňa a baví. Extrémne dôležitá je aj komunikácia s náprotivkom. Povedzme si totiž úprimne, že nekomunikace a vyhýbanie sa druhému na kvalite vzťahu zrovna nepridá.

Pozitívny vplyv na potenciu môže mať aj väčší dôraz na predohru, ktorá by mala byť súčasťou (takmer) každého sexuálneho styku. Nemusí sa ani vzdialene podobať tomu, čo vídate vo filmoch pre dospelých. Navnadiť vás môže zmyselný tanec, maznanie alebo napríklad spoločná kúpeľ. Dôležité je, aby vám to bolo príjemné a aby vás to bavilo. (Takže, ak chcete, pokojne investujte do nových erotických hračiek.)

Na škodu nebude ani pravidelné cvičenie, zdravý jedálniček, ktorý bude bohatý na vitamíny a ďalšie živiny a dostatočne dlhý spánok.

4 najlepšie bylinky na potenciu

Keď teraz odhliadneme od všeobecne uplatňovaných metód a rád, zameriame sa na to, čo dokážu bylinky. Aj keď možno budete k tejto variante skeptickí, vedzte, že mnoho z nich používali už ľudia v starovekých kultúrach. Čo znamená jediné – v ich prospech dnes hovorí dlhoročná skúsenosť. Ktoré bylinky to ale sú?

V starovekých kultúrach, ale aj v modernej dobe, sa ľudia najviac spoliehajú na:

prášky na potenciu

Maca peruánska sa okrem podpory libida používa aj na zlepšenie koncentrácie a ako prostriedok na uvoľnenie stresu. Ženšen budete určite poznať kvôli tomu, že má zvyšovať úroveň ľudskej vitality. Tá je dôležitá nielen pre nadšenie zo sexuálnych hrátok, ale aj pre celkovú radosť zo života.

Určite ste niečo počuli aj o Ginkgo-bilobe. Tá sa pomerne bežne pridáva do doplnkov stravy, ktoré majú podporiť normálne prekrvenie tela. (Predovšetkým potom končatín, ktoré sú ďalej od srdca.) Hoci penis nie je končatina, taktiež sa jedná o okrajovú časť tela, ktorá potrebuje pri dosiahnutí erekcie poriadne prekrviť. V neposlednom rade, dobrým pomocníkom vám môže byť aj Tribulus terrestris, ktorého konzumácia môže u niektorých ľudí zvyšovať chuť na to sa milovať.

Je ale potrebné dodať, že hoci užívanie jednodruhových doplnkov stravy a extraktov z týchto rastlín môže byť niečomu prospešné, najlepšie výsledky dosiahnete kombináciou týchto byliniek. Do domáceho experimentovanie s nimi sa ale radšej nepúšťajte. Zvlášť, ak ste nikdy nič podobné nerobili a tieto bylinky naozaj dobre nepoznáte. Namiesto toho si vyberte viaczložkové prírodné doplnky stravy, ktoré obsahujú ich správne vyvážený komplex.

⚖️ Porovnanie: TOP 7 prípravkov na erekciu

najlepšie lieky na erekciu
  • účinnosť jednotlivých prípravkov na tvrdú erekciu, zvýšenie libida a predĺženie sexuálnej výdrže
  • aký prípravok je vhodný, aké má vedľajšie účinky a kedy začne účinkovať
  • skúsenosti a spokojnosť s užívaním u ostatných ľudí
  • porovnanie cien za dennú dávku

naposledy aktualizované 04/2024

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *