Kategórie
Prípravky na erekciu

Čo je erekčný krúžok? Výhody a riziká

Ak máte problémy s erekciou alebo by ste ju chceli aspoň trochu predĺžiť, možno ste uvažovali o tom, že vyskúšate erekčný krúžok. Skôr ako sa rozhodnete kúpiť si ho, je dobré vedieť, ako ho správne používať. V opačnom prípade riskujete veľmi nepríjemné problémy. Nižšie vám povieme všetko dôležité, čo by ste mali vedieť o používaní erekčného krúžku.

Výhodou moderného tovaru je nepochybne skutočnosť, že si môžeme spestriť sexuálny život pomocou rôznych erotických pomôcok. Niektoré podporujú vyvrcholenie, iné môžu predĺžiť erekciu muža.

Najmä erekčné krúžky sú však v spoločnosti pomerne kontroverznou témou, a to najmä preto, že sa v správach často dočítame, že nejakého nešťastníka museli zo zajatia vyslobodiť hasiči. (A posledné, čo by ste chceli, je, aby niekto v tesnej blízkosti vášho mužstva manipuloval s vaším krúžkom.)

Ako správne používať erekčný krúžok, aby vám nespôsobil škodu?

ako používať erekčný krúžok

Čo je to erekčný krúžok?

Erekčný krúžok je špeciálne erotické zariadenie, ktoré sa nasadzuje na koreň penisu. (V závislosti od konštrukcie ho možno držať aj za semenníky.) Výsledkom by mala byť pevnejšia a dlhšie trvajúca erekcia, pretože nosenie krúžku zníži odtok krvi z penisu smerom von.

Túto pomôcku môžu používať páry, ktoré nemajú výrazný problém s dosiahnutím alebo udržaním erekcie. Jeho bežnými používateľmi sú však aj muži, ktorí trpia erektilnou dysfunkciou alebo iným problémom, ktorý im bráni dosiahnuť dlhotrvajúcu erekciu.

Ako ho správne používať?

Správne používanie erekčného krúžku je veľmi dôležité. Najprv si vyberte správny typ erekčného krúžku. Nájdete tu prstene z kovu, kože, ale aj z mäkkého silikónu. Pre začiatočníkov je najvhodnejší silikón, pretože sa dá ľahko poškodiť a v prípade potreby odstrániť. Okrem toho môže mať silikón aj špeciálne výstupky, ktoré vyvolávajú väčšiu stimuláciu a potešenie.

Pri montáži krúžku postupujte takto:

  • Prstenec namažte mazacím gélom
  • Nasaďte krúžok na penis a stiahnite ho ku koreňu
  • Dávajte pozor, aby sa vám krúžok nezamotal do ochlpenia

Pri výbere krúžku si dajte pozor aj na to, aby ste nemali alergickú reakciu na použitý materiál (častý problém pri erekčných krúžkoch z latexu).

Ak počas používania erekčného krúžku pocítite akékoľvek mravčenie, bolesť, opuch alebo stratu citlivosti, okamžite ho zložte. Z bezpečnostných dôvodov by sa erekčný krúžok nemal nosiť dlhšie ako 30 minút. Dávajte tiež pozor, aby ste nezaspali s erekčným krúžkom. Ak sa u vás vyskytnú akékoľvek problémy spojené s nosením erekčného krúžku, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.

erekčný krúžok výhody rizika

Aké sú jeho výhody?

Medzi hlavné výhody erekčného krúžku patrí zabránenie odtoku krvi z penisu. Vďaka tomu môžete svoj sexuálny akt predĺžiť na naozaj dlhú dobu (priemerná dĺžka penetrácie je približne 5 minút.) Môže vám tiež pomôcť prekonať problémy s erektilnou dysfunkciou. Je to teda rozhodne šikovný pomocník, na ktorého by ste sa nemali pozerať s opovrhnutím.

Riziká používania erekčného krúžku

Najväčším rizikom používania erekčného krúžku je nesprávny výber veľkosti a materiálu krúžku. Práve tieto dve chyby spôsobujú problémy s jeho následným odstránením. Hoci kovový erekčný krúžok môže vyzerať efektne, v skutočnosti ide o materiál, ktorý sa nedá ľahko odstrániť. Nasadzovanie krúžkov na penis, ktoré nie sú určené na tento účel, je tiež úplný nezmysel.

Rizikom sú aj alergie na niektoré materiály. Z tohto dôvodu si vyberajte predovšetkým hypoalergénne materiály, ako je silikón.

Poslednou spomínanou chybou pri používaní erekčného krúžku je, že si ho muž nechá nasadený príliš dlho. V takom prípade môže dôjsť k narušeniu krvného obehu, čo môže mať skutočne vážne následky.

Erekciu môžete podporiť užívaním prírodných doplnkov stravy pre mužov, ktoré obsahujú bylinky.

⚖️ Porovnanie: TOP 7 prípravkov na erekciu

najlepšie lieky na erekciu
  • účinnosť jednotlivých prípravkov na tvrdú erekciu, zvýšenie libida a predĺženie sexuálnej výdrže
  • aký prípravok je vhodný, aké má vedľajšie účinky a kedy začne účinkovať
  • skúsenosti a spokojnosť s užívaním u ostatných ľudí
  • porovnanie cien za dennú dávku

naposledy aktualizované 04/2024

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *