Kategórie
Nezaradené

6 tipov, ako zlepšiť erekciu a sexuálny život

Pevná a dlhotrvajúca erekcia je pre mužov dôležitá nielen z hľadiska plodnosti a úspešného počatia potomstva, ale zohráva veľkú úlohu aj pri zdravom sebavedomí. Preto sa dnes pozrieme na niekoľko tipov a trikov ako zlepšiť erekciu a jej kvalitu.

U mužov je sexualita veľmi úzko spojená s vnímaním vlastnej hodnoty. Je preto úplne pochopiteľné, že ak sa vyskytne neúspech, ktorý znemožňuje rovnako kvalitný pohlavný styk ako v predchádzajúcich obdobiach, môže to spôsobiť značnú frustráciu.

Okrem toho muži v porovnaní so ženami nehovoria často so svojimi priateľmi o svojich problémoch. Je to preto, lebo sa môžu obávať posmechu a odsúdenia. To je však chyba, pretože môžete zistiť, že majú rovnaký problém. Navyše by ste sa tak ľahšie podelili o účinné tipy a rady, ako tento problém prekonať.

Skôr než sa tento dialóg medzi mužmi otvorí, sme tu my a s nami niekoľko tipov, ktoré môžu zvýšiť vaše sebavedomie v intímnej oblasti.

zlepšenie erekcie

Faktory ovplyvňujúce kvalitu erekcie

Erekcia nemusí nevyhnutne súvisieť s tým, že už svojho partnera nepovažujete za sexy. V skutočnosti za týmto javom môžu byť psychické problémy, stres, vyčerpanie, nezhody vo vzťahu a zdravotné problémy. Nemali by sme tiež úplne vynechať váš dlhodobý životný štýl. Napríklad fajčenie a obezita môžu zvýšiť riziko problémov s erekciou v budúcnosti.

Veľkú úlohu môžu zohrávať zdravotné dôvody:

  • Choroby kardiovaskulárneho systému
  • Cukrovka
  • Vysoký cholesterol
  • Skleróza multiplex
  • Nespavosť

A mnoho ďalších, vrátane zníženej hladiny testosterónu.

6 tipov na zlepšenie erekcie

Podpora erekcie prírodnou cestou

Na podporu erekcieveľmi obľúbené bylinky, ktoré údajne podporujú libido, hormonálnu rovnováhu a normálnu hladinu energie. Z tohto dôvodu muži bežne siahajú po voľnopredajných výživových doplnkoch s obsahom týchto bylín a ďalších látok, ktoré dokážu podporiť napríklad aj plodnosť.

Určite neurobíte chybu, ak si zaobstaráte taký, ktorý okrem L-citrulínu a L-arginínu obsahuje aj kotvičník zemný, ženšen pravý, maku peruánsku, šafran siaty a mnoho ďalších zložiek.

Otvorená komunikácia

Nie je nič horšie, ako keď váš partner túži po pohlavnom styku, ale vy ho stále odmietate kvôli svojim ťažkostiam. Okrem toho môže mať na erekciu vplyv aj dusná partnerská atmosféra. Nech už robíte čokoľvek, vždy sa s partnerom otvorene porozprávajte o svojich problémoch a potrebách. Keď začnete dialóg, malo by byť pre vás jednoduchšie nájsť spoločnú reč a cestu, ktorou sa môžete uberať.

Nebojte sa noviniek

Jedného dňa si želáte dokonca aj rezeň. Skúste teda prísť s nápadom, ako oživiť svoju intímnu hru. Niektorí ľudia radi hrajú rolové hry a vytvárajú rôzne scenáre. Pomôcť môže aj zmena prostredia a používanie sexuálnych hračiek. Nemusíte sa báť nových polôh, spoločného sledovania filmov pre dospelých a návštevy erotických podnikov. Majte však na pamäti, že všetko, čo sa rozhodnete vyskúšať, by malo byť po dohode.

tipy na zlepšenie erekcie

Zdravý jedálniček

Nemôžete očakávať, že vaše telo bude dobre fungovať a bude zdravé, ak s ním budete zaobchádzať ako s odpadkovým košom na ulici. Preto sa snažte čo najviac obmedziť konzumáciu mastných potravín, sladkostí a polotovarov, ktoré obsahujú veľké množstvo éčok. Namiesto toho si doprajte kvalitné morské ryby, veľa ovocia a zeleniny, strukoviny a iné zdravé potraviny.

Cvičenie

Keďže cvičenie má dobrý vplyv na hladinu testosterónu a zdravú hmotnosť, ktorá je potrebná aj na dosiahnutie normálnej erekcie, snažte sa hýbať aspoň 20 minút denne.

Spánok

V neposlednom rade sa snažte každý deň dostatočne spať. Nespavosť a nedostatok spánku spôsobujú únavu, ktorá môže spôsobiť nedostatok energie na partnerský sex. Nedostatok spánku môže tiež spôsobiť, že v posteli častejšie zlyhávate. Takže toto sú už dostatočné dôvody na to, aby ste si každú noc dopriali aspoň 7 až 9 hodín odpočinku.

⚖️ Porovnanie: TOP 7 prípravkov na erekciu

najlepšie lieky na erekciu
  • účinnosť jednotlivých prípravkov na tvrdú erekciu, zvýšenie libida a predĺženie sexuálnej výdrže
  • aký prípravok je vhodný, aké má vedľajšie účinky a kedy začne účinkovať
  • skúsenosti a spokojnosť s užívaním u ostatných ľudí
  • porovnanie cien za dennú dávku

naposledy aktualizované 06/2024

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *