Kategórie
Prípravky na erekciu

Gél na erekciu: Čo od neho očakávať?

Problémy s erekciou v živote potrápia nejedného muža. A dá sa povedať, že čím sú staršie, tým sú tieto patálie častejšie. Je preto prirodzené, že hľadáme spôsoby, ako tento stav odstrániť. Jedným z nich je používanie gélov na erekciu. Sú účinné, alebo je to len ťahanie peňazí z vašej peňaženky?

Žiadny muž nechce pripustiť, že nie je vždy pripravený k akcii. Zvlášť, keď sú pre to ideálne podmienky. (Skvelá večera, príjemné prostredie a atmosféra, krásna žena …) A aj napriek tomu sa to deje. Čo vedie ku hanby a frustráciu, že človek nezodpovedá tak spoločenským, tak svojim vlastným meradlám a predstavám.

Erektilná dysfunkcia je pritom čas od času normálne. Za neschopnosťou dosiahnuť erekciu môže byť stres, únava či depresie. V prípade častejších ťažkostí môže byť v hre aj nadváha, alebo chorobu, ako je napríklad cukrovka. Malo by byť teda logické, že ide o pádny dôvod pre návštevu lekára.

To ale niektorí z nás neradi počujú. Namiesto toho si chcú nejako pomôcť sami. Trebárs gély na erekciu, ktoré sa dajú zohnať po internete a ktoré môžu byť hotovým zlatou baňou pre nejedného prešibaného podvodníka. Naozaj majú gély na erekciu zlú povesť právom?

jak funguje gel na erekci

Ako funguje gél na erekciu

Gél na erekciu má liek, ktorý mužom pomôže dosiahnuť rýchle a pevné erekcie. Zvyčajne je k dostaniu na internete a nepotrebujete na neho vyplnený predpis. V prípade, že o jeho nákupe uvažujete aj vy osobne, myslite na to, že v drvivej väčšine prípadov ide o nefunkčný produkt. Tiež neviete, kto stojí za jeho výrobou a distribúciou, takže nemožno vylúčiť, že obsahuje látky, ktoré by vám mohli spôsobiť zdravotné problémy. (Ktoré vo svojej najintímnejšie oblasti naozaj nechcete.)

Z toho dôvodu si kupujte len prípravky na recept. A v ideálnom prípade také, ktoré sú dostupné v lekárni, ktorá musí dbať na kvalitu a bezpečnosť tovaru.

Aby sme však uviedli veci na pravú mieru – existujú informácie, ktoré naznačujú, že sa vedci a lekári pokúša vyrobiť funkčné a bezpečný gél na erekciu, ktorý by bolo možné bezpečne použiť. Nezaznamenali sme však žiadnu správu o tom, že by bol aktuálne k dostaniu. Budeme si na neho musieť počkať.

výhody a nevýhody gelu na erekci

Výhody a nevýhody

Aj napriek tomu je pre niektorých mužov použitie podobného prípravku lákavé. Nemusí nič riešiť so svojím lekárom a nemusia brať lieky. Na druhú stranu, existuje pomerne dosť negatív, ktorá by vás mala (do dostupnosti oficiálnych prípravkov) od tohto kroku odradiť.

Medzi možné riziká patria:

 • Nefunkčnosť
 • Vyrážka
 • Nerovnomerné sfarbenie penisu
 • Bolesť a pálenie
 • Opuch
 • Brnenie
 • Zápal močových ciest
 • Zúženie močovej trubice
 • Predĺžená erekcie na viac ako 4 hodiny (pre niekoho sen, ale v skutočnosti je to peklo)

Tiež ale môže dôjsť k mdlobám, k zrýchleniu srdcového pulzu, k točenie hlavy a k ďalším nežiaducim účinkom, ktoré môžu ovplyvniť vašu bezpečnosť.

Druhy

Na internete sú k dostaniu gély na podporu erekcie a gély na zväčšenie penisu. Vzhľadom na to, že veľakrát nejde o oficiálne prípravky s pochybným pôvodom, neodporúčame skúšať ani jeden z nich.

gel-na-erekci-druhy

Prípravky na erekciu vs. gély na erekciu

Ako vidíte, obstaranie gélu na erekciu, alebo na zväčšenie penisu je ruská ruleta, ktorá pre vás predstavuje úplne zbytočný hazard. Keďže ide o vašu pýchu, správajte sa zodpovedne a bežte na kontrolu k lekárovi, ktorý vylúči, že ide o problém, ktorý má nejakú závažnejšiu príčinu.

Následne vám môže odporučiť lieky na podporu erekcie, ako je nám všetkým veľmi dobre známa Viagra. Majte ale na pamäti, že ani jej užívanie nie je bez rizika. Preto konzultujte používanie voľnopredajných doplnkov stravy pre podporu mužskej vitality a potencie. Tie obsahujú vitamíny, stopové prvky, minerálne látky a často tiež bylinky, ako je kotvičník zemný, maca peruánska alebo serenoa plazivá. Keďže tieto látky poznali už staroveké civilizácie, na ich používanie najskôr niečo bude.

Řiešenie

Vzhľadom k načrtla problémom s gélmi na erekciu je jasné, že to najlepšie, čo pre seba môžete urobiť, je to, že budete svoje problémy riešiť oficiálnou cestou. Odtiaľ je to už len krôčik ku kvalitným doplnkom stravy na prírodnej báze, ktoré vám môžu pri dlhodobom užívaní pomôcť.

⚖️ Porovnanie: TOP 7 prípravkov na erekciu

najlepšie lieky na erekciu
 • účinnosť jednotlivých prípravkov na tvrdú erekciu, zvýšenie libida a predĺženie sexuálnej výdrže
 • aký prípravok je vhodný, aké má vedľajšie účinky a kedy začne účinkovať
 • skúsenosti a spokojnosť s užívaním u ostatných ľudí
 • porovnanie cien za dennú dávku

naposledy aktualizované 04/2024

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *