Kategórie
Prípravky na erekciu

EREXAN Standard: Recenzie

Či už chcete zlepšiť svoju erekciu, libido alebo dokonca zlepšiť svoj výkon v posteli – ste na správnom mieste.

V dnešnej recenzii predstavíme doplnok stravy Erexan, ktorý obsahuje 7 účinných látok na okamžité zlepšenie erekcie.

💡  Nakupujte bezpečně: Erexan alebo akýkoľvek iný doplnok stravy odporúčame kupovať v overených e-shopoch. Získate záruku vynikajúcej ceny a predovšetkým istotu, že ide o 100% originálny výrobok. ✅  Oficiálny e-shop Erexan
erexan standard recenzia

Ako som sa dostal k Erexanu

Veľa mužov bojuje v posteli s rôznymi problémami. U niektorých je to nízka výdrž, u iných slabá erekcia a môže to byť veľa problémov. Mojím problémom bol nedostatok erekcie. Bez ohľadu na to, čo som urobil. Moja nová priateľka bola naozaj pekná a ja som na ňu mal chuť. Keď však došlo na akciu, nastalo veľké sklamanie. A to ma vždy dostalo.

Erekcii príliš nepomáha alkohol, cigarety ani zlý životný štýl. Kedysi som behával a vždy som jedol trochu zdravo. Som nefajčiar a nebudem vám klamať, že som si občas nepichol do druhej nohy, ale nikdy som nebol notorický alkoholik.

Obrátiť sa na odborníkov sa mi zdalo tabu a nechcel som sa touto záležitosťou príliš zaoberať. Vyskúšala som veľa cvikov zameraných najmä na posilnenie panvového dna – napríklad Kegelove cviky. Ale ani cvičenia mi veľmi nepomohli. Čím viackrát sme sa s partnerom pokúšali a neúspešne, tým viac rástla moja neistota.

Potom som však zistil, že je možné užívať doplnok stravy, a tak som to riskol. Výživový doplnok môže obsahovať látky, ktoré prispievajú k erekcii práve preto, že môžu pomôcť lepšie prekrviť penis a pomôcť penisu dosiahnuť zdravú erekciu.

💡  TIP – EREXAN Standard

💊 Prírodný doplnok stravy

✅ Podpora erekcie a libida
✅ Pre zdravý sexuálny život

Na internete nájdete množstvo výživových doplnkov, ktoré sú zamerané špeciálne na podporu erekcie. Spomedzi nich ma najviac zaujal Erexan Standard. Páčilo sa mi na ňom, že sa dá ľahko a rýchlo používať. Spätná väzba na Erexan Standard tiež nebola zlá, a preto som išiel vyskúšať balenie 15 kapsúl.

EREXAN – doplnok stravy na podporu erekcie

✅ Erexan je  doplnok stravy, ktorý sa skladá zo zmesi látok a bylín, ktoré spoločne podporujú erekciu a sexuálny život.  Čo je obsahom Erexanu Standard?

Erexan Standard – Zloženie

1 kapsula obsahuje 7 účinných látok:

 • L-argínín (320mg),
  • pomáha rozširovať cievy, zlepšuje krvný obeh, znižuje krvný tlak,
 • Kotvičník Zemný (150mg),
  • podporuje normálnu funkciu pohlavných orgánov a hormonálnu aktivitu, prispieva tiež k normálnej funkcii močových ciest,
 • MACA (90mg),
  • zohráva úlohu v sile a vitalite alebo aj v duševnom zdraví,
 • L-Lyzín (50mg),
  • aminokyselina, ktorá podporuje tvorbu svalov a obnovu ciev
 • L-Ornitín (50mg),
  • zvyšuje účinok L-arginínu
 • L-Citrulín (25mg),
  • podporuje prekrvenie svalov a tkanív.
ZložkaMnožstvo v 1 tableteMnožstvo v 2 tabletách
L-arginín320mg640mg
Kotvičník Zemný150mg300mg
MACA90mg180mg
L-Lyzín50mg100mg
L-Ornitín50mg100mg
L-Citrulín25mg50mg

Účinky na erekciu a libido

Hlavnou zložkou ✅ Erexanu je arginín, ktorý má priaznivý vplyv na krvný obeh v tele, vďaka čomu môžete pocítiť prirodzenejší nástup erekcie. Jeho zloženie vám môže pomôcť aj s libidom, ktoré, ako uvádza výrobca, tiež podporuje.

Erekcii veľmi nepomáha alkohol, cigarety ani zlý životný štýl.

Ďalšou zložkou je bylina Kotvičník zemný, ktorá je známa svojím priaznivým účinkom na pohlavné orgány a hormonálnu aktivitu. Pomôže vám dosiahnuť požadovanú erekciu a zároveň zlepšiť vaše skúsenosti.

MACA je bylina, ktorá podporuje lepšiu erekciu, sexuálnu energiu a pomáha udržiavať zdravú prostatu.

erexan zloženie

Ako si môžete všimnúť, všetky vyššie uvedené látky sú čisto prírodného charakteru, a preto by nemal nastať žiadny vedľajší účinok. Treba však upozorniť, že na niektoré látky môžete byť alergickí a že obsah lieku Erexan Standard nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je vhodný pre ľudí trpiacich kardiovaskulárnymi ochoreniami. Hlavná vec je neprekročiť odporúčanú dennú dávku (1-2 kapsuly denne).

Celkovo značka Erexan Standard sľubuje zlepšenie vášho sexuálneho života.

Ako to fungovalo u mňa?

Chcel som ho vyskúšať. Balík prišiel do 3 dní od objednania na webovej stránke erexan.eu, takže som neváhal a rozbalil ho. Vo vnútri bolo 15 kapsúl, ako bolo sľúbené. Pred pohlavným stykom som užil 1 kapsulu. Požadovaný účinok by sa mal dostaviť do 60 minút. Po dlhom čase sa nič nestalo, tak som skúsil, čo sa stane, keď začnem bozkávať svoju priateľku. A už to prišlo. Dúfala som, že erekcia vydrží, a bola som vystresovaná, že nie. Nakoniec všetko dopadlo dobre a cítil som sa skvele.

✅ Erexan Standard hodnotím kladne pretože urobil to, čo povedal, že urobí. Mám však sťažnosť v podobe malého balenia za väčšiu cenu. Na druhej strane je tento doplnok stravy skutočne účinný vo svojom zložení a splnil moje očakávania. Ak by som si ho chcel kúpiť nabudúce, pravdepodobne by som si vybral niektorý z ďalších doplnkov stravy.

ako funguje erexan

Ponuka ďalších produktov

✅ Erexan Standard Erexan Standard nie je jediný produkt, ktorý značka Erexan ponúka. K dispozícii sú aj iné typy erekčných výživových doplnkov.

Jedným z nich je Erexan Kontrol obsahujúci látky určené na predĺženie pohlavného styku a zlepšenie erekcie. V balení sa nachádza 30 kapsúl a je určené na okamžité použitie.

Ďalším produktom značky Erexan je Erexan Stabil, ktorý poskytuje dlhodobú podporu erekcie a libida. Ak chcete dosiahnuť dlhodobý výsledok užívania výživového doplnku na podporu erekcie, potom je Erexan Stabil správnou voľbou.

Skúsenosti používateľov

Karel 49 let, Vimperk

S výrobkom som bol spokojný, funguje tak, ako má.

Vojtěch 32 let, Praha

Erexan Standard bol pre mňa prekvapením, nikdy predtým som nič podobné neskúšala. Fungovalo to skvele, ale bolo to dosť drahé.

Jarmil 56 let, Svitavy

Chcel som vyskúšať niečo prirodzenejšie bez vedľajších účinkov a Erexan mi ponúkol širokú škálu doplnkov stravy. Po krátkom užívaní som zistil, že balenie je pre mňa dosť malé, ale aj tak je obsah veľmi kvalitný a robí všetko, čo má. Erexan ma potešil ako muž, jediná vec, ktorú by som kritizoval, je menšie balenie.

Alternatívy EREXANU?

Hľadáte vhodný produkt na erekciu, ale neviete sa rozhodnúť? Prečítajte si jednu z našich ďalších recenzií. Recenzie prípravku Zerex, gelů na erekci alebo zaujímavé fakty o Viagre.

A aké sú vaše skúsenosti s liekom Erexan? Dajte nám vedieť v komentároch.

⚖️ Porovnanie: TOP 7 prípravkov na erekciu

najlepšie lieky na erekciu
 • účinnosť jednotlivých prípravkov na tvrdú erekciu, zvýšenie libida a predĺženie sexuálnej výdrže
 • aký prípravok je vhodný, aké má vedľajšie účinky a kedy začne účinkovať
 • skúsenosti a spokojnosť s užívaním u ostatných ľudí
 • porovnanie cien za dennú dávku

naposledy aktualizované 06/2024

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *