Kategórie
Mužské problémy

5 tipov, ako zaručene vzrušiť ženu

Ženské vzrušenie je pre niektorých mužov vedou. Zatiaľ čo vám stačí pozerať sa na krásne krivky, dámy potrebujú stimulovať svoj mozog, aby sa mohli uvoľniť a naladiť na to, čo príde. Hovoríte, že ste v tejto disciplíne hlúpi? V tom prípade pokračujte v čítaní a zistite, ako vzrušiť ženu.

Napriek tomu, že patríme k rovnakému druhu, ženská sexualita je veľmi odlišná od mužskej (čo je pravdepodobne z veľkej časti spôsobené tým, že žena riskuje oveľa viac budúcich komplikácií náhodným sexom s nesprávnym partnerom).

Ak žena nemá záujem o sex s vami, možno len neviete, čo robiť, aby ste ju prinútili zažiť skutočné sexuálne vzrušenie (a teda aj potešenie zo sexu s vami).

Ak však budete vedieť, čo funguje, erotické hry si užijete obaja.

vzrušenie ženy ako

Podpora erekcie

Hoci nechceme spochybňovať kvalitu vášho výkonu, ženy sú v sexe dosť náročné. V skutočnosti vám nepoďakujú za to, že ste všetko stihli za dve minúty. Navyše, keď im bude horúco, je dosť možné, že neskôr počas dňa alebo večer budú chcieť urobiť (aspoň jedno) ďalšie číslo. Muži to majú presne naopak. Keď vyčerpajú všetku svoju energiu, majú tendenciu spať alebo sa venovať inej forme relaxácie. Z tohto dôvodu by vám prírodné doplnky stravy na podporu erekcie mohli pomôcť vydržať o niečo dlhšie.

Erotogénne zóny

Aj keď svoju manželku pravdepodobne dobre poznáte, nezaspite na vavrínoch a skúste o nej zistiť niečo viac. Skúste napríklad zistiť, aké sú jej erotogénne zóny. Možno to znie banálne, ale už len spoznávanie jej citlivých miest môže byť pre vás oboch veľmi sexi. Navyše, keď príde na rad akcia, budete presne vedieť, ktoré miesta jej najviac pomôžu.

Erotické hračky

Aby ste sa v spálni nenudili, musíte do nej (aspoň do určitej miery) vpustiť niekoľko erotických hračiek, ktoré oživia vaše spoločné aktivity. Mnohí muži ich vnímajú negatívne, pretože majú pocit, že hračky poskytujú ženám väčšie uspokojenie ako oni. Erotické hračky však nie sú vaším nepriateľom. V skutočnosti je to práve naopak.

Ak žene ukážete, že sa nebojíte kusu hladkého silikónu s motorčekom, ale naopak ho sebavedomo použijete na dosiahnutie jej (alebo vášho) uspokojenia, uvidíte, že vám za to bude vďačná.

ako vzrušiť holku

Predohra

Mnohí muži zabúdajú na dôležitosť predohry, ktorá je pre zvlhčenie a uvoľnenie ženy kľúčová. Okrem sexuálnych hračiek a dotýkania sa erotogénnych zón môžete vyskúšať aj orálny sex (ktorý ženy milujú rovnako ako muži, len o ňom často toľko nehovoria), stimuláciu klitorisu (ktorá je pre ženy podstatnejšia ako vaginálna stimulácia pri penetrácii) a podobne. Tiež sa nebojte predohru trochu natiahnuť, pretože niektoré dámy potrebujú 20 minút, aby sa dostali do správnej nálady.

Ocenenia a pomoc

V neposlednom rade nemôžete očakávať, že žena bude mať náladu, keď sa neustále zaoberá prácou, upratovaním, nakupovaním a ďalšími vecami, ktoré súvisia s chodom vašej domácnosti. Buďte aktívni a upratujte bez toho, aby ste sa pýtali (a reptali), zabezpečte starostlivosť o deti a oceňte svoju ženu za všetko, čo pre vás robí. (Pretože, povedzme si to na rovinu. Podstatná časť ženských domácich prác je prakticky neviditeľná a musí sa opakovať stále dokola.)

⚖️ Porovnanie: TOP 7 prípravkov na erekciu

najlepšie lieky na erekciu
  • účinnosť jednotlivých prípravkov na tvrdú erekciu, zvýšenie libida a predĺženie sexuálnej výdrže
  • aký prípravok je vhodný, aké má vedľajšie účinky a kedy začne účinkovať
  • skúsenosti a spokojnosť s užívaním u ostatných ľudí
  • porovnanie cien za dennú dávku

naposledy aktualizované 06/2024

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *