Sale

Potency Therapy™ – 60 tab.

39.00 27.90

Potency Therapy™ a je novinkou na európskom trhu, ale vďaka svojej účinnosti pri podpore erekcie a liečbe erektilnej dysfunkcie už získal veľa pravidelných zákazníkov. Tento produkt už vyskúšali milióny mužov s vynikajúcimi výsledkami. Potency Therapy™ je jeden z najefektívnejších prípravkov na zlepšenie erekcie u mužov bez lekárskeho predpisu, aký bol kedy vyrobený.

Kategórie:

Popis

Dlhoročné skúsenosti s doplnkami a erotickým priemyslom vyústili do tohto jedinečného produktu pre mužov. Prípravok na potenčnú terapiu bol vytvorený pre mužov, ktorí majú problémy s erekciou. Tento prírodný preparát je absolútne zdravotne nezávadný a je možné ho užívať aj bez lekárskeho predpisu.

Komplex zložiek obsiahnutých v preparáte Potency Therapy™ prispieva k silnejšej erekcii blokovaním enzýmu fosfodiesteráza-5 (PDE-5). To pomáha hladkým svalom v penise relaxovať a rozširovať sa. Krv prúdi do penisu oveľa rýchlejšie. Dôsledkom toho je trvalá silná potencia. Po dlhšom období užívania doplnku na potenciu sa zvyšuje celková sexuálna výkonnosť a zosilňujú sa pocity. Starostlivo vybraná zmes zložiek obsiahnutých v tomto doplnku stravy prirodzeným spôsobom zvyšuje hladiny testosterónu a zvyšuje produkciu spermií.

Zloženie

  • L-Arginine – aminokyselina, ktorá hraje dôležitú úlohu pri syntéze oxidu dusnatého (NO) v tele, ktorý zlepšuje krvný obeh a prekrvenie orgánov, najmä pri zvýšenej fyzickej aktivite.
  • Tribulus terrestris – kvety rastilny Tribulus sa v Európe používajú po stáročia na zvýšenie sexuálneho výkonu a liečbu erektilnej dysfunkcie. Je známy fakt, že Tribulus môže u mužov ovplyvňovať hladinu testosterónu, ktorý je zdrojom vitality, pocitu energie, výbušnosti a sily. Najnovšie štúdie však ukazujú, že u žien má pozitívny vplyv na libido bez akýchkoľvek negatívnych androgénnych účinkov.
  • Catuaba (Trichilia catigua) – v južnej Amerike sa kôra stromu Catuaba (čo v paraguajskom jazyku znamená doslova “to čo dáva silu”) odpradávna používa ako prírodné afrodiziakum a stimulant centrálnej nerovej sústavy.
  • Kalcium – kľúčový mikronutrient v ľudskom tele. Podporuje správnu funkciu a syntézu krvných buniek a reguluje kontrakciu svalových vláken. Takisto sa podieľa na tvorbe mnohých proteínov a jeho nedostatok sa prejavuje únavou a depresiami.
  • Ginkgo biloba – tradičná čínska medicína, zlepšuje prekrvenie končatín a podporuje tvorbu dôležitých neurotransmiterov.

Návod na užívanie

Odporúčaná dávka je 1-2 tablety približne hodinu pred sexuálnou aktivitou. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by sa nemali používať ako náhrada pestrej stravy a pravidelnej fyzickej aktivity.

Ďalšie informácie

Počet kapsúl

60

Odporúčané dávkovanie

1-2 tablety, 30-60 minút pred sexuálnym stykom

1 recenzia k Potency Therapy™ – 60 tab.

  1. peter

    Bol som prekvapený účinkom tohto preparátu. S priateľkou teraz môžeme fungovať aj viackrát po sebe. Splnilo to moje očakávania.

Pridať recenziu

Your email address will not be published. Required fields are marked *